Discussions >> Приложения такси
Share to Facebook Share to Myspace Share to Twitter Stumble It Email This More...

Tuesday 02 August 2022 - 10:01:44

Приветствую всех. Я хочу у вас спросить какие вы знаете приложения для работы в такси, бизнес такси, чтобы  работать на своем авто в этой сфере. Что Вы знаете об этом?

Wednesday 03 August 2022 - 10:42:50

Я понял о чем речь, я сам не пробовал но друзья советуют тоже этим вопросом задаться, Работа в такси-топ!

Saturday 06 August 2022 - 14:56:27

I used to work in a taxi service 

Saturday 06 August 2022 - 15:04:32

At one point when I was riding in my car on a new call, I found out about teenpatti3.in. As I am very good at poker I found on this site the gambling platforms I needed and managed to earn very well to get out of the taxi industry.  And because of their steep bonuses I was able to close all my debts. So if you're short on cash like I was, this is a great way to make money.) 

Monday 08 August 2022 - 08:40:42

Привет. Если речь идет об эконом такси и среднем сигменте, то лучшее приложение для этого https://taxopark-100.ru/. Заказы всегда есть, легкое в использовании, работает с разными заказчиками. Пробуй его, думаю что тебе подойдет. Если будет мало, то можно еще рассмотреть какие нибудь другие типа jett т.д. Удачи.